Главная Информация Фотоархив Видеоархив Файлы Контакты Заявка на участие

Навигация
Последние статьи
Фото из архива
Рассылка новостей
Рассылка новостей
Фестиваль ВКонтакте
Партнеры
Priluki.info



kvn.tim.ua

Шоу-агентство «PROСвято»
Счетчики
Добро пожаловать!
Фестиваль «Мистецькі Барви - 2015» відбувся!

«Мистецькі барви» - это фестиваль в славном древнем, с тысячелетней богатой и интересной историей городе Прилуки Черниговской области - столице козацкого полка, где трепетно берегут душу Украины!
«Мистецькі барви» - это чудесная творческая атмосфера, легкость, свобода, неповторимые ощущения, хорошее настроение.
«Мистецькі барви» - это незабываемые дни, которые наполнят вас энергией, незабываемыми впечатлениями, воодушевят вас на будущие творческие достижения.
Международный молодежный фестиваль песни и танца «Мистецькі барви» проводится с целью организации открытого пространства для развития культурных международных контактов в области музыкального творчества, активизации творческих способностей молодежи, популяризации народной и эстрадной песни, современной и народной хореографии, для укрепления дружбы и творческих отношений между районами, областями Украины и разными странами.
Мы ждем вас на фестивале - талантливых, способных, уверенных в себе!

Прес-реліз «Мистецькі барви – 2015»
Прес-реліз Мистецькі Барви-2015

Прес-реліз фестивалю «Мистецькі барви»

08-11 січня 2015 року

 

Номінація «Народний вокал» соло (9-12 років)

1.

Анна Сапа (м.Лубни, Полтавська обл.)

2 місце

Номінація «Народний вокал» колектив (13-15 років)

2.

Фольклорний ансамбль «Згарда» (м.Носівка, Чернігівська обл.), керівник Катерина Коломієць

1 місце

Номінація «Академічний вокал» соло (юніори)

3.

Ксенія Семак (м.Гомель, Республіка Білорусь)

1 місце 

4.

Ганна Рожанська (м.Луганськ)

2 місце

Номінація «Академічний вокал» соло (9-12 років)

5.

Анна Кабенок (м.Чернігів)

1 місце 

6.

Анастасія Глухова (м.Чернігів)  

2 місце

7.

Катерина Блгданович (смт Талалаївка, Чернігівська обл.)

3 місце

Номінація «Інструментальний жанр» соло (юніори)

8.

Мілана Крапив’янська (м.Чернігів)  

1 місце 

Номінація «Інструментальний жанр» соло (9-14 років)

9.

Дар’я Протченко (м.Чернігів)

1 місце 

10.

Катерина Яременко (м.Пирятин, Полтавська обл.)

1 місце 

11.

Єгор Кодак (м.Ніжин)

1 місце 

12.

Олександр Заїка  (м.Лохвиця, Полтавська обл.)

2 місце 

13.

Артем Бежан (смт Талалаївка, Чернігівська обл.)

2 місце 

14.

Ані Бєла (м.Прилуки, Чернігівська обл.) 

3 місце 

15.

Анастасія Михайлюк (м.Прилуки, Чернігівська обл.) 

3 місце 

Номінація «Інструментальний жанр» ансамбль (9-14 років)

16.

Ансамбль гітаристів «Соняшник» (м.Чернігів), керівник Оксана Старицька

1 місце 

17.

Дует «Гранд»: Данило Скрибка, Артем Мігаль (м.Чернігів),

керівник Людмила Катаєва

1 місце 

18.

Дует «Дольче»: Дар’я Протченко, Олеся Якушина (м.Чернігів),

 керівники Людмила Катаєва та Світлана Лєшок

2 місце 

19.

Дует акордеоністів у складі Іллі Вапельника та Івана Коваленка

(смт Ладан, Чернігівська обл.), керівник Галина Павленко

3 місце 

Номінація «Інструментальний жанр» ансамбль (від 15-18 років)

20.

Дитячий духовий оркестр «Ніжинські сурми» (м.Ніжин, Чернігівська обл.), керівник Віталій Карпенко 

1 місце   

21.

«Jazz Band» (м.Прилуки, Чернігівська обл.), керівник Олександр Ярмошенко 

2 місце 

Номінація «Інструментальний жанр» ансамбль (від 19 років)

22.

Колектив «Фортуна» та Анна Балабанова (м.Прилуки, Чернігівська обл.), керівник Сергій Петрик

3 місце

Номінація «Естрадний вокал» соло (юніори)

23.

Марія Анюшкіна (м.Славутич, Київська обл.)

1 місце

24.

Ксенія Семак (м.Гомель, Республіка Білорусь)

2 місце 

25.

Дмитро Борківський (м.Носівка, Чернігівська обл.)

2 місце 

26.

Марія Чорноус (м.Прилуки, Чернігівська обл.) 

3 місце

Номінація «Естрадний вокал» соло (9-12 років)

27.

Реґіна Ганзенко (м.Прилуки, Чернігівська обл.)

1 місце

28.

Роман Стукало (м.Ромни, Сумська обл.)

2 місце

29.

Павліна Павлик (м.Лохвиця, Полтавська обл.)

2 місце

30.

Анастасія Глухова (м.Чернігів)

2 місце

31.

Анастасія Ворчак (м.Прилуки, Чернігівська обл.)

2 місце

32.

Андрій Мороз (м.Ніжин, Чернігівська обл.)

2 місце

33.

Дар’я Литвин (м.Ніжин, Чернігівська обл.)

3 місце

34.

Єлизавета Кендзерська (м.Прилуки, Чернігівська обл.)

3 місце

35.

Ангеліна Ванюшкіна (м.Лубни, Полтавська обл.)

3 місце

36.

Діана Карповець (м.Прилуки, Чернігівська обл.)

3 місце

37.

Максим Горбатько (м.Ніжин, Чернігівська обл.)

3 місце

38.

Олена Церковна (м.Прилуки, Чернігівська обл.)

3 місце

Номінація «Естрадний вокал» соло (13-15 років)

39.

Анастасія  Фаль (м.Носівка, Чернігівська обл.)       

1 місце

40.

Лілія Панченко (м.Лохвиця, Полтавська обл.)

2 місце

41.

Альбіна Федорова (м.Прилуки, Чернігівська обл.)

2 місце

42.

Катерина Яма (м.Носівка, Чернігівська обл.)       

3 місце

Номінація «Естрадний вокал» соло (16-18 років)

43.

Богдана Друзь (м.Носівка, Чернігівська обл.)       

1 місце

44.

Тетяна Гребіневич (с.Сергіївка, Чернігівська обл.)

2 місце

45.

Марина Зуб ( м.Прилуки, Чернігівська обл.)

3 місце

46.

Тетяна Литвинчук  ( м.Прилуки, Чернігівська обл.)

3 місце

Номінація «Естрадний вокал» соло (від 19 років)

47.

Марина Іванченко (м.Прилуки, Чернігівська обл.)       

1 місце

48.

Наталія Гах (м.Прилуки, Чернігівська обл.)       

2 місце

49.

Юлія Сохань (м.Прилуки, Чернігівська обл.)       

2 місце

50.

Олексій Підгайний (м.Прилуки, Чернігівська обл.)       

3 місце

Номінація «Естрадний вокал» колектив (юніори)

51.

Вокальний ансамбль «Перлинки» (м.Прилуки, Чернігівська обл.), керівник: заслужений працівник культури України Надія Ратинська 

2 місце

Номінація  «Естрадний вокал» колектив (9-12 років)

52.

Естрадний ансамбль «Соняшник» (м.Пирятин, Полтавська обл.),

керівник Олена Добріньова

1 місце

53.

Вокальний ансамбль «Компанія» (м.Прилуки, Чернігівська обл.), керівник: заслужений працівник культури України Надія Ратинська 

2 місце

54.

Вокальний ансамбль «Забава» (м.Прилуки, Чернігівська обл.), керівник: заслужений працівник культури України Надія Ратинська 

2 місце

55.

Вокальний ансамбль «Перлина» (м.Пирятин, Полтавська обл.),

керівник Олена Добріньова

3 місце

Номінація «Естрадний вокал» колектив (13-15 років )

56.

Вокальний ансамбль «Дивоцвіт» (м.Прилуки, Чернігівська обл.,керівник: заслужений працівник культури України Надія Ратинська 

 2 місце

57.

Вокальна студія «Віночок» ЦТДЮ (м.Прилуки, Чернігівська обл.), 

керівник Лариса Корячко                                                                  

2 місце

Номінація «Народна хореографія» колектив (7-10 років )

58.

Студія ансамблю танцю «Пролісок» (м.Червонозаводське, Полтавська обл.), керівник Вікторія Журавель

3 місце

Номінація «Народна хореографія» колектив (15 -18 років)

59.

Народний художній танцювальний колектив «Кришталевий черевичок» (м.Носівка, Чернігівська обл.), керівники Наталія та Сергій Євсович

1 місце

60.

Народний танцювальний колектив «Ярославна» (м.Бобровиця, Чернігівська обл.), керівники Ярослав Смаль та Оксана Терещенко

3 місце

61.

Ансамбль народного танцю «Іскорка» (м.Прилуки, Чернігівська обл., керівник Валентина Тищенко

3 місце

Номінація «Народна хореографія» колектив (15-18 років)

62.

Хореографічний колектив «Прилучаночка» (м.Прилуки, Чернігівська обл.), керівник Валентина Мишак

2 місце

63.

Народний танцювальний колектив «Ярославна» (м.Бобровиця, Чернігівська обл.), керівники Ярослав Смаль та Оксана Терещенко

3 місце

                         Номінація «Народна хореографія» колектив (від 19 років)

64.

Народний аматорський хореографічний колектив «Веселка»

(м.Червонозаводське, Полтавська обл.), керівник Юлія Краснокуцька 

1 місце

65.

Хореографічний колектив Прилуцького гуманітарно-педагогічного коледжу ім.І.Я.Франка «Intro-dance», (м.Прилуки, Чернігівська обл.), керівник Юлія Скорик

2 місце

Номінація «Народна стилізована хореографія» колектив (15-18 років)     

66.

Хореографічний колектив «Вернісаж» (м.Лохвиця, Полтавська обл.),

керівник Ольга Пилипко

2 місце

                         Номінація «Естрадна хореографія» колектив (11-14 років)

67.

Хореографічний ансамбль «Дитинства світ» (м.Київ), керівник Галина Рибалко

1 місце

68.

Народний колектив сучасного танцю «Райдуга-Шанс» (м.Добропілля, Донецька обл.), керівник Людмила Рудь

2 місце

69.

Ансамбль народного танцю «Іскорка» (м.Прилуки, Чернігівська обл.), керівник Валентина Тищенко

3 місце

Номінація «Естрадна хореографія» колектив (15-18 років)

70.

Колектив естрадно-спортивного танцю «Большая перемена» (м.Київ, керівник Андрій Кисельов

1 місце

71.

Ансамбль естрадного танцю «Канон» (м.Прилуки, Чернігівська обл., керівник Оксана Пуць

3 місце

Номінація «Естрадна хореографія» колектив (від 19 років)

72.

Танцювальний колектив «Спалах» (м.Бобровиця, Чернігівська обл.),

керівники Олександра Тринос та Олександра Кратко

3 місце  

Номінація «Естрадна хореографія» колектив (змішана вікова категорія) 

73.

Колектив «Грація» (м.Бахмач, Чернігівська обл.), керівник Катерина Бридковська

3 місце

Номінація «Оригінальний жанр» колектив (змішана вікова категорія) 

74.

Естрадно-гімнастичний колектив «Ефект» (м.Ніжин, Чернігівська обл.), керівник Ольга Московська

2 місце  

Номінація «Сучасна хореографія» колектив (15-18 років) 

75.

Колектив естрадно-спортивного танцю «Большая перемена» (м.Київ), керівник Андрій Кисельов

3 місце

Номінація «Народна стилізована хореографія» соло (7-10 років)

76.

Катерина Власіка, учасниця студії східного танцю «Маріам»

(м.Прилуки, Чернігівська обл.)

3 місце

Номінація «Естрадна хореографія» соло (11-14 років)

77.

Дует «Каприз», солісти народного колективу сучасного танцю «Райдуга-Шанс» (м.Добропілля, Донецька обл.)

3 місце

Номінація «Естрадна хореографія» соло (15-18 років)

78.

Марина Сєдова, солістка народного колективу сучасного танцю «Райдуга-Шанс» (м.Добропілля, Донецька обл.)

3 місце

Номінація «Авторська пісня»

79.

Олександр Заїка (м.Лохвиця, Полтавська обл.)

3 місце

Номінація «Рок-музика»

80.

Гурт «Soundtreek to Your Escape» (м.Прилуки, Чернігівська обл.),

керівник Микита Чунь

1 місце

81.

Гурт «Сівер» (м.Прилуки, Чернігівська обл.), керівник Сергій Чухлєб

2 місце

ГРАН-ПРІ

82.

Валерія Клапчук (м.Ніжин, Чернігівська обл.)

ГРАН-ПРІ

(серед солістів)

83.

Гурт «Не ждали» (м.Прилуки, Чернігівська обл.), керівник Сергій Чунь

ГРАН-ПРІ

(серед колективів)

 

                                                    Спеціальні нагороди

Богдана Друзь, м.Носівка, Чернігівська обл.

«Золотий диск» від Благодійної організації «Мистецькі барви»

Анна Ведмідська, солістка гурту «Не ждали», м.Прилуки, Чернігівська обл.

«Срібний диск» від Благодійної організації «Мистецькі барви»

Зразкова вокальна студія «Натхнення», м.Прилуки, Чернігівська обл., керівник: заслужений працівник культури України Надія Ратинська

«Бронзовий диск» від Благодійної організації «Мистецькі барви»

                                                                                              

Підготувала Мовчан К.В.

 

Завантажити прес-реліз у форматі doc


«Мистецькі барви» об’єднали Україну
Новости фестиваля

З 8 по 11 січня 2015 року у м.Прилуки відбувся XIV Міжнародний молодіжний фестиваль "Мистецькі барви" на сцені міського Будинку культури.

Цього року на фестиваль з'їхалися близько 400 учасників з різних куточків України та з Білорусі. Багато талановитої юні - з Чернігівської області, танцювальний колектив з Донецької та солісти з Білорусі. Двоє останніх говорили: «... нас відмовляли від поїздки, але ми наважилися - і не пожалкували, бо маємо теплий прийом і не побачили нічого такого, від чого нас застерігали». Свій талант демонструвала і дівчинка з Луганська, яка нині мешкає в Прилуках.

Як і в попередні роки фінансову підтримку фестивалю надав депутат Чернігівської обласної ради, почесний громадянин м. Прилуки, меценат-благодійник Анатолій Мирошниченко, який постійно опікується талановитою молоддю.

Фестиваль «Мистецькі барви - Summer time» закончил работу
Новости фестиваля

 

 

«Мистецькі барви - Summer time 2012»

С 27 по 31 августа 2012 г. в г. Алушта АР Крым проходил Международный фестиваль«Мистецькі барви - Summer time».

Фото с фестиваля Фото c фестиваля          Пресс-релиз фестиваля

План проведення фестивалю "Мистецькі барви - Summer time"
Новости фестиваля

Крокує фестиваль …
Крокує фестиваль …

З 3 по 6 січня 2012 р. у місті Прилуки пройшов ХІ Міжнародний молодіжний фестиваль «Мистецькі барви». На фестиваль зібралося близько семисот конкурсантів з 12 областей України, а також з Білорусії та Китаю.

Учасників фестивалю очолювало висококваліфіковане міжнародне журі з України, Білорусії та Сербії. А очолював це поважне представництво Заслужений діяч мистецтв України, завідувач кафедри хореографії Рівненського державного гуманітарного університету, кандидат педагогічних наук, професор Володимир Годовський.

Багато талановитої молоді отримало призові місця у різних жанрах відповідно до своєї вікової категорії. На гала-концерті переможці отримали дипломи та цінні подарунки від спонсорів.

Фестиваль «Мистецькі барви-2011» состоялся!
Новости фестиваля

C 3-го по 6-е февраля 2011 г. в Прилуках проходил X Международный молодежный фестиваль «Мистецькі барви-2011». На этот Х юбилейный Международный молодежный фестиваль собрались конкурсанты из 13-ти областей Украины, а также из Белоруссии, России, Польши, Армении и Китая. Фестиваль проходил при поддержке Прилукской районной государственной администрации и Министерства Украины по делам семьи, молодежи и спорта.

Вокальный квартет «Автограф», рук. Наталия Гончарук (г.Луцк). Гран-при фестиваля среди вокалистов

Вокальный квартет «Автограф», рук. Наталия Гончарук (г.Луцк). Гран-при фестиваля среди вокалистов

Хореографический коллектив «Журавка», рук. Сергей Галушко (г.Сарны, Ровненская обл.). Гран-при среди танцевальных коллективов

Хореографический коллектив «Журавка», рук. Сергей Галушко (г.Сарны, Ровненская обл.). Гран-при фестиваля среди танцевальных коллективов

Первый день фестиваля «Мистецькі барви-2011»
Новости фестиваля

Завершился первый день фестиваля «Мистецькі барви-2011». В этот день выступали исполнители всех возрастов в номинации «Народная песня» и свой первый тур прошли исполнители в возрастных категориях юниоров, младшей, средней и старшей в номинации «Эстрадная песня».

Первый день фестиваля «Мистецькі барви-2011»

Первый день фестиваля «Мистецькі барви-2011» Фото с первого дня фестиваля

X международный молодежный фестиваль «Мистецькі барви»
Новости фестиваля

3-6 февраля 2011 года состоится Х международный молодежный фестиваль «Мистецькі барви».
Приглашаем всех желающих посетить этот праздник музыки и танца!
Вас ждут гостеприимный город Прилуки, прекрасная сцена, творческая атмосфера, новые встречи и знакомства.
Прием заявок на участие в фестивале закончен.

Положения про фестиваль в формате doc Положения про фестиваль в формате doc 

Схема проезда на фестиваль Схема проезда к месту проведения фестиваля

Видео из видеоархива. Рекомендуем посмотреть!
видео Юрій Матвійчук : Лауреат I-ї премії в номінації \"Естрадний вокал 18-35років\" X Міжнародного молодіжного фестивалю \"Мистецькі барви (Прилуки 2011)
Юрій Матвійчук
видео Открытие VIII фестиваля : Открытие фестиваля «Мистецькі барви» (Прилуки 2009 г.)
Открытие VIII фестиваля
видео История фестиваля : История Международного молодежного фестиваля \"Мистецькі барви\" (Прилуки 2002-2010г.)
История фестиваля
Перейти в видеоархив >>
Песня фестиваля «Мистецькі барви»




Панель входа
Имя:
Пароль:
Запомнить?


[ Забыл пароль ]
Мини-чат
Вы должны авторизироваться, чтобы добавить сообщение.

16/10/2013 17:08
RaisaPetuhina Можете задавать вопросы

47407
13/08/2013 11:27
Привет, у меня вопрос по фестивалю, есть тут кто? Smile

22
27/10/2012 20:35
maxon Договорились! Сделаем все на 300% Мы по-другому и не умеем Grin

23/10/2012 11:52
sazan Никита мы уже заждались вас. Вы должны реабилитироваться за два пропущенных последних фестиваля

22
18/10/2012 12:22
Мы едем! Ждете? Shock

09/04/2012 14:48
ArtVoice При желании можно приобрести диски наложенным платежом через компанию "Новая Почта"

134
02/04/2012 11:05
Добрый день уважаемые организаторы!! Скажите пожалуйста,будет ли выставлено видео конкурсанта Жежель Елены(1я премия,юниоры)?За ранее спасибо!!

30/03/2012 07:43
asdfgg Все фотографии выложены на сайте. Больше нету!))

141
13/02/2012 13:49
А можете побольше фоток выложить?

11/01/2012 11:04
elizaveta Скажу только одно - фестивальных номеров там не будет

Архив чата
Голосование
Как Вы узнали о фестивале?

Поиск в Интернете
Поиск в Интернете
21% [3 Голосов]

Газеты, журналы
Газеты, журналы
0% [0 Голосов]

Телевидение
Телевидение
0% [0 Голосов]

Радио
Радио
0% [0 Голосов]

Друзья рассказали
Друзья рассказали
64% [9 Голосов]

Случайно
Случайно
7% [1 Голос]

Сам не знаю как сюда попал
Сам не знаю как сюда попал
0% [0 Голосов]

Из группы "ВКонтакте"
Из группы "ВКонтакте"
7% [1 Голос]

Голосов: 14
Вы должны авторизироваться, чтобы голосовать.
Начат: 12/01/2011 18:04
Визиты к нам
Наша кнопка
Благодарим за размещение нашей кнопки или ссылки на Вашем сайте!


Дайте код!


Ваш код:
(кнопка | ссылка)