Главная Информация Фотоархив Видеоархив Файлы Контакты

Навигация
Последние статьи
Фото из архива
Рассылка новостей
Рассылка новостей
Фестиваль ВКонтакте
Партнеры
Priluki.info



kvn.tim.ua

Шоу-агентство «PROСвято»
Счетчики
Добро пожаловать!
Фестиваль «Мистецькі Барви - 2015» відбувся!

«Мистецькі барви» - это фестиваль в славном древнем, с тысячелетней богатой и интересной историей городе Прилуки Черниговской области - столице козацкого полка, где трепетно берегут душу Украины!
«Мистецькі барви» - это чудесная творческая атмосфера, легкость, свобода, неповторимые ощущения, хорошее настроение.
«Мистецькі барви» - это незабываемые дни, которые наполнят вас энергией, незабываемыми впечатлениями, воодушевят вас на будущие творческие достижения.
Международный молодежный фестиваль песни и танца «Мистецькі барви» проводится с целью организации открытого пространства для развития культурных международных контактов в области музыкального творчества, активизации творческих способностей молодежи, популяризации народной и эстрадной песни, современной и народной хореографии, для укрепления дружбы и творческих отношений между районами, областями Украины и разными странами.
Мы ждем вас на фестивале - талантливых, способных, уверенных в себе!

Прес-реліз Мистецькі Барви - 2017
Прес-реліз фестивалю

Прес-реліз фестивалю “Мистецькі барви”

  

24-25 лютого 2017 року у місті Прилуки пройшов ХVІ Міжнародний молодіжний фестиваль „Мистецькі барви”.

На ХVІ Міжнародний молодіжний фестиваль „ Мистецькі барви” зібралося близько тисячі конкурсантів з шести областей України: Житомирської, Київської, Полтавської, Сумської, Черкаської, Чернігівської та з Республіки Білорусь.

Учасників фестивалю очолювало висококваліфіковане міжнародне журі з України та Республіки Білорусь:          

-         засновник та директор Міжнародного молодіжного фестивалю

« Мистецькі барви» Олександр Дубовик;

-         співзасновник Благодійної організації “Мистецькі барви”, начальник відділу культури і туризму Прилуцької міської ради, Катерина Мовчан;

-         директор художнього салону ( м. Черкаси) Віталій Аврамченко;

-         проектний менеджер проекту COMUS, директор Прилуцького краєзнавчого музею ім. Василя Маслова Тетяна Зоць;

-         знаний художник, учасник всеукраїнських виставок, автор ілюстрацій до дитячих книг Степан Вербещук;

-         викладач естрадного вокалу вищої категорії дитячої музичної школи мистецтв м. Барановичи, Бреської обл., республіка Білорусь Ольга Болбат;

-         продюсер, композитор, аранжувальник Віктор Гайдук;

-         головний балетмейстер Чернігівського обласного методичного центру навчальних закладів культури і мистецтв, голова Чернігівського обласного осередку Національної хореографічної спілки України, кандидат педагогічних наук, доцент, автор навчально-методичних посібників з методики та теорії хореографічного мистецтва Юлія Солонець;

-         викладач естрадного співу Київської муніципальної академії естрадного та циркового мистецтв, співачка, актриса, заслужена артистка АР Крим Ленара;

-         завідувач кафедри інструментально-виконавської підготовки Ніжинського державного університету ім. М. Гоголя, професор, народний артист України Микола Шумський;

-         завідувач кафедри естрадного співу Чернігівського музичного училища ім. Л.М. Ревуцького народна артистка України, голова журі Марина Гончаренко.

 

 Організатори фестивалю завдячують всім, хто підтримує дитячу творчість, хто не зраджує своїм принципам і ось вже шістнадцять років поряд з фестивалем «Мистецькі барви» :

-         меценату-благодійнику, депутату обласної ради Анатолію Мирошниченку;

-         шоу –агенції « ПРОсвято»;

-         ТОВ « Дружба-Нова».

Ми дякуємо за розуміння та підтримку нашого фестивалю:

-          Прилуцькій міській раді в особі міського голови Ольги Попенко;

-         Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської облдержадміністрації;

-         Прилуцькому міському Будинку культури, дитячій музичній школі   ім. Л.М. Ревуцького та Центру творчості дітей та юнацтва.

Щирі слова вдячності висловлюємо Українській громадській раді на чолі з Юлією Капран, які підтримали фестиваль цього року і надали подарунки для Лауреатів І ступеню.

Висловляємо слова подяки інформаційним спонсорам:

-         Телекомпанії «ТБ- Прилуки»;

-         Телекомпанії ТІМ – ТV;

-         Газеті « Інтернет +».

   

  Та головне, звичайно, конкурс. Учасники змагалися, демонструючи свої таланти, і як результат - багато талановитої молоді отримало призові місця у різних номінаціях відповідно до своєї вікової категорії

 

Дипломанти фестивалю;

 

Номінація «Образотворче мистецтво» (6-10 років)

1.

Анна Нестеренко (м. Чернігів)

2.

Максим Нестеренко (м. Чернігів)

3.

Данило Дерев’янко (м. Чернігів)

4.

Даша Ульяновська (с. Лісові Сорочинці, Чернігівська обл.)

5.

Євгеній Дейнека (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

6.

Злата Коваленко (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

7.

Марія Анікіна (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

8.

Валерія Карпенко (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

Номінація «Декоративно-прикладне мистецтво» (6-10 років)

1.

Олександра Оніщенко (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

2.

Вихованці групи «Історико-технічного стендового моделювання» (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

3.

Вихованці групи «Бджілка» ДНЗ №25 (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

4.

Анастасія Миколаєнко (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

5.

Анастасія Павленко (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

6.

Анастасія Куликівська (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

7.

Вікторія Олійник (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

8.

Євгеній Загорулько (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

9.

Вікторія Онуфрієнко (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

10.

Вікторія Михайліченко (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

11.

Вікторія Шпідько (м. Гребінка, Полтавська обл.)

12.

Ярослав Савосько (м. Гребінка, Полтавська обл.)

13.

Поліна Старицька (м. Чернігів)

14.

Анна Зімбалевська (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

15.

Ольга Харченко (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

16.

Софія Зоць (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

17.

Олександра Макотра (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

18.

Софія Кучеренко (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

19.

Артем Коваленко (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

20.

Аліна Копотун (м. Гребінка, Полтавська обл.)

21.

Максим Корнійко (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

Номінація «Образотворче мистецтво» (11-14 років)

1.

Андрій Гузєв (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

2.

Катерина Лучка (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

3.

Наталія Черненко (с. Заїзд, Чернігівська обл.)

4.

Марія Скупневська (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

Номінація «Декоративно-прикладне мистецтво» (11-14 років)

1.

Станіслав Шевченко (с. Заїзд, Чернігівська обл.)

2.

Аміна Пасічник (с. Мала Дівиця, Чернігівська обл.)

3.

Марія Похила (с. Заїзд, Чернігівська обл.)

4.

Дар’я Похила (с. Заїзд, Чернігівська обл.)

5.

Євгенія Дердуль (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

6.

Катерина Гуменна (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

7.

Анастасія Кумейко (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

8.

Анастасія Похиленко (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

9.

Марія Дорошенко (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

10.

Дмитро Назаренко (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

11.

Аліна Свириденко (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

12.

Аліна Видиш (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

13.

Валерія Лещенко (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

14.

Анна Міщенко (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

15.

Яна Ємець (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

16.

Ірина Антипенко (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

17.

Яна Карпенко (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

18.

Колективна робота: Марія Барнаш, Олександра Дуюнович, Катерина Бутко (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

19.

Сергій Тяжкун (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

20.

Дарина Котляр (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

21.

Наталія Вітрук (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

22.

Інна Яременко (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

Номінація «Образотворче мистецтво» (15-18 років)

1.

Анжеліка Долинська (с. Линовиця, Чернігівська обл.)

2.

Тетяна Остапенко (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

3.

Анна Козакова (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

4.

Діана Головня (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

Номінація «Декоративно-прикладне мистецтво» (15-18 років)

1.

Альона Стригун (с. Канівщина, Чернігівська обл.)

2.

Наталія Жмака (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

3.

Валерія Волкова (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

4.

Анжела Погребняк (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

5.

Анна Науменко (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

6.

Анастасія Панченко (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

Номінація „Мистецька надія”

/Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво/

1.

Артем Стовпник (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

2.

Владислав Черніцов (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

3.

Аліна Лаврененко (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

4.

Лілія Ожоганич (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

5.

Аліна Ожоганич (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

6.

Євгенія Проніна (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

7.

Анстасія Ранська (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

8.

Гурток «Веселка» (колективна робота) (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

9.

Альона Гриценко (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

10.

Валерія Правдивець (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

11.

Сергій Хоменко (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

Номінація „Естрадний вокал” / соло/ (юніори)

1.

Юлія Зінченко (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

2.

Валерія Карпенко (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

3.

Вікторія Глущенко (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

Номінація „Естрадний вокал” / соло/ (9-12 років)

1.

Вікторія Журавльова (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

2.

Ліна Панченко (с. Великі Бубни, Сумська обл.)

3.

Катерина Пулик (с. Івківці, Чернігівська обл.)

4.

Дмитро Борківський (м. Носівка, Чернігівська обл.)

5.

Яна Акулініч (м. Городня, Чернігівська обл. )

Номінація „ Естрадний вокал” / соло/ (13-15 років)

1.

Марія Халімоненко (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

2.

Анастасія Бородай (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

3.

Діана Головкіна (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

4.

Катерина Мироненко (смт. Березна, Чернігівська обл.)

5.

Тетяна Хоружа (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

6.

Альбіна Бірюкова (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

Номінація „ Естрадний вокал” / соло/ (16-18 років)

1.

Марина Шевченко (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

Номінація „ Естрадний вокал” / соло/ (від 19 років)

1.

Сергій Литвиненко (смт. Ладан, Чернігівська обл.)

2.

Аліна Луцак (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

3.

Олександр Таран (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

Номінація „Естрадний вокал” /колектив/ ( до 8 років)

1.

Анна Усова, Анастасія Кузьменко театр естради «Феєрія» (м. Чернігів)

Номінація “Інструментальний жанр” /соло/ (8-10 років)

1.

Антон Шумило (м. Чернігів)

2.

Андрій Ленько (м. Чернігів)

3.

Анатолій Скрипка (м. Чернігів)

4.

Анна Семеній (м. Пирятин, Полтавська обл.)

5.

Таміла Нечаєва (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

6.

Дарія Гусаренко (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

Номінація “Інструментальний жанр” /соло/ ( 11-14 років)

1.

Артем Гуртовенко (смт. Ладан, Чернігівська обл.)

2.

Владислава Пирожкова (м. Чернігів)

3.

Сергій Дубовик (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

4.

Аліна Аннич (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

5.

Анастасія Широка (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

Номінація “Інструментальний жанр” /соло/ (15-18 років)

1.

Віталій Роговий (м.Пирятин, Полтавська обл.)

Номінація “Інструментальний жанр” /ансамбль/ ( 9-14 років)

1.

Дует: Степан Ковтун і Роман Вашека (м. Чернігів)

2.

Єлизавета Куценко, Юлія Блудша (м. Чернігів)

Номінація “Академічний вокал” /соло/ (9-12 років)

1.

Владислав Ясибаш (м. Чернігів)

Номінація “Хореографія”/народна, в т.ч. стилізована / (8-10років)

1.

Хореографічний ансамбль «Надія» (смт. Липова Долина, Сумська обл.)

Номінація “Хореографія”/народна/ (11-14років)

1.

Хореографічний колектив «Exlibris» (с. Великі Бубни, Сумська обл.)

  Номінація “Хореографія”/народна, в т.ч. стилізована / (15-18років)

1.

Хореографічний ансамбль «Забава» (с. Лука, Полтавська обл.)

  Номінація “Хореографія”/естрадний танець/соло / (8-10років)

1.

Карина Бихало (м. Чернігів)

 

Лауреати фестивалю:

 

Номінація „Народний вокал” /колектив/ (9-12 років)

1.

Вокальний дует «Віночок» (м. Гребінка, Полтавська обл.)

3– місце

Номінація „Народний вокал” /соло/ (до 8 років)

1.

Анна Чирва (с. Мартинівка, Полтавська обл.)

1 - місце

Номінація „Народний вокал” /соло/ (13-15 років)

 

1.

Анна Мохнюк (м. Ромни, Сумська обл.)

2 - місце

Номінація «Авторська пісня»

1.

Інна Карцева (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

2 – місце

2.

Сюзанна Елпі (м. Київ)

3 - місце

Номінація «Акустична музика»

1.

Тимофій Зезюлькін (м. Носівка, Чернігівська обл.)

1 - місце

2.

Колектив «UNIKбард» (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

2 - місце

3.

ВІА «Міх» у складі Дмитро Цимбал, Аліна Іванченко (м. Ромни, Сумська обл.)

3 - місце

Номінація «Академічний вокал» /соло/ (до 8 років)

1.

Марія Мерабішвілі (смт. Ладан, Чернігівська обл.)

2 – місце

2.

Маргарита Рубець( м. Чернігів)

3 – місце

Номінація «Академічний вокал» /соло/ (9-12 років)

1.

Анастасія Пупенко (м. Чернігів)

1 – місце

2.

Ксенія Семак ( м. Гомель, Республіка Білорусь)

2 – місце

3.

Софія Коротенко (м. Чернігів)

3 – місце

Номінація «Академічний вокал» /соло/ (13-15 років)

1.

Христина Шубна (м. Ромни, Сумська обл.)

1 – місце

2.

Марія Завадько ( м. Ромни, Сумська обл.)

2 – місце

3.

Анастасія Бородай (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

3 – місце

4.

Дар’я Нехай (м. Чернігів)

3 - місце

5.

Валентина Петрук (м. Чернігів)

3 - місце

Номінація „ Естрадний вокал” / соло/ (юніори)

1.

Аміна Стеценко ( м. Прилуки, Чернігівська обл.)

2 – місце

2.

Поліна Славець (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

2 – місце

3.

Ратмира Криворучко ( м. Пирятин, Полтавська обл.)

3 – місце

4.

Євгеній Полуян (м. Чернігів)

3 – місце

 

Дарина Гончаренко (м. Городня, Чернігівська обл.)

3 - місце

Номінація „ Естрадний вокал” / соло/ (9-12 років)

1.

Олександра Носсоль (м. Барановичі, Республіка Білорусь)

1 – місце

2.

Максим Горбатько ( м. Ніжин, Чернігівська обл.)

1 – місце

3.

Роман Стукало ( м. Ромни, Сумська обл.)

2 – місце

4.

Ксенія Семак (м. Гомель, Республіка Білорусь)

2 – місце

5.

Ангеліна Панкратьєва ( м. Чернігів)

3 – місце

6.

Аліна Іванченко ( м. Ромни, Сумська обл.)

3 – місце

7.

Дар'я Волкова (с. Дідівці, Чернігівська обл.)

3 – місце

Номінація „ Естрадний вокал” / соло/ ( 13 – 15 років)

1.

Хрестина Дерман (м. Барановичі, Республіка Білорусь)

1 – місце

2.

Регіна Ганзенко (м. Прилуки, Чернігівська обл. )

2 – місце

3.

Валерія Клименкова (м. Барановичі, Республіка Білорусь)

2 – місце

4.

Марія Завадько ( м. Ромни, Сумська обл.)

3– місце

5.

Христина Шубна ( м. Ромни, Сумська обл.)

3– місце

Номінація „ Естрадний вокал” / соло/ ( 16 – 18 років)

1.

Таїсія Гавриш (м. Черкаси)

1– місце

2.

Аліна Мусієнко ( м. Прилуки, Чернігівська обл.)

3– місце

3.

Катерина Гречка ( м. Городня, Чернігівська обл..)

3– місце

Номінація „ Естрадний вокал” ( 19 – 35 років)

1.

 Ксенія Кудрявська (с. Єгорівка, Чернігівська обл.)

1 – місце

2.

Ярослав Йотка (м. Ніжин, Чернігівська обл. ) 

1 – місце

3.

Юлія Гончарова (м. Прилуки, Чернігівська обл. )

2 – місце

4.

Вікторія Кириченко (м. Прилуки, Чернігівська обл. )

3 – місце

5.

Карина Африкян (м. Прилуки, Чернігівська обл. )

3 – місце

6.

Вікторія Каленіченко (м. Прилуки, Чернігівська обл. )

3 – місце

Номінація „Естрадний вокал” /колектив/ ( юніори)

1.

Вокальний ансамбль «Апельсин» (м. Прилуки, Чернігівська обл. )

1 – місце

2.

Ансамбль «Сонячні зайчики» ( м. Конотоп, Сумська)

2 – місце

3.

Ансамбль «Вітамінка» студії естрадної пісні «Сузір’я» (м. Прилуки, Чернігівська обл. )

3 – місце

Номінація „Естрадний вокал” /колектив/ ( 9-12 років )

1.

Вокальний ансамбль «Компанія» (м. Прилуки, Чернігівська обл. )

1 – місце

2.

Вокальний ансамбль «Перлинки» (м. Прилуки, Чернігівська обл. )

3 – місце

Номінація „Естрадний вокал” /колектив/ ( 13-15років )

1.

Вокальний колектив «Унісон» (м. Конотоп, Сумська обл.)

2 – місце

2.

Вокальний ансамбль «Забава» ( м. Прилуки, Чернігівська обл.)

3 - місце

 Номінація „Естрадний вокал” /колектив/ ( 16-18років )

1.

Вокальний ансамбль «Дивоцвіт» ( м. Прилуки, Чернігівська)

1– місце

2.

World music проект «КАЛИТА» (м. Черкаси)

1– місце

Номінація „Естрадний вокал” /колектив/ (від 19 років )

1.

Проект «Крем-брюле» (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

1 – місце

2.

Вокальний ансамбль «Либідь» (м. Прилуки, Чернігівська обл. )

1 – місце

Номінація „Мистецька надія” /естрадний вокал/

1.

Богдана Марченко (м. Ніжин, Чернігівська обл.)

1 - місце

2.

Наталія Полтарак (с. Івківці, Чернігівська обл.)

2 – місце

3.

Сергій Тарасевич (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

2 – місце

4.

Анна Бизган (м. Чернігів)

3 – місце

Номінація „Хореографія” /народна, в т.ч. стилізована/колектив/ ( до 8 років )

1.

Танцювальний колектив «Пролісок» ( м. Прилуки, Чернігівська обл.)

1 - місце

 Номінація „Хореографія” /народна, в т.ч. стилізована /колектив/ (8-10 років)

1.

Зразковий танцювальний ансамбль «Зорецвіт» ( с. Сенча, Полтавська обл.)

1 - місце

2.

Зразковий хореографічний колектив «Світлячок» (м. Носівка, Чернігівська обл.)

2 - місце

  Номінація „Хореографія” /народна/колектив/ (11-14 років)

1.

 Народний художній колектив хореографічний ансамбль “Кришталевий черевичок” ( м. Носівка, Чернігівська обл.)

1 - місце

2.

Зразковий хореографічний колектив «Світлячок» (м. Носівка, Чернігівська обл.)

2 – місце

3.

Зразковий танцювальний ансамбль «Зорецвіт» ( с. Сенча, Полтавська обл.)

2 – місце

Номінація „Хореографія” /народна, в т.ч. стилізована/колектив/ (11-14 років )

1.

Танцювальний колектив «Пролісок» ( м. Прилуки, Чернігівська обл.)

2 - місце

2.

Студія східного танцю «Маріам», ( м. Прилуки, Чернігівська обл.)

3– місце

Номінація „Хореографія” /народна, в т.ч. стилізована/колектив/ ( 15-18 років )

1.

Ансамбль «Браво» ( м. Прилуки, Чернігівська обл.)

1 – місце

Номінація „Хореографія” /народна, в т.ч. стилізована/колектив/ (змішана вікова група )

1.

Ансамбль народного танцю «Іскорка» ( м. Прилуки, Чернігівська обл.)

2 – місце

2.

Ансамбль естрадного танцю «Серпантин» ( м. Прилуки, Чернігівська обл.)

3 – місце

Номінація „Хореографія” /народна/соло/ (8-10 років)

1.

Олександра Носсоль (м. Барановичі, Республіка Білорусь)

2 – місце

Номінація „Хореографія” /бальний танець/ (10-12 років)

1.

Клуб спортивного танцю «Акцент» ( м. Прилуки, Чернігівська обл.)

2 – місце

Номінація „Хореографія” /естрадний танець/колектив/ (до 8 років)

1.

Студія народного танцю «Пролісок» (м. Заводське, Полтавська обл.)

2 - місце

2.

Ансамбль естрадного танцю «Серпантин» ( м. Прилуки, Чернігівська обл.)

2 – місце

3.

Народний театр хореографічної мініатюри «Апломб»   ( м. Прилуки, Чернігівська обл.)

3 – місце

Номінація „Хореографія” /естрадний танець/колектив/ (8-10 років)

1.

Зразковий хореографічний колектив «Світлячок»     (м. Носівка, Чернігівська обл.)

1 – місце

2.

Хореографічний колектив «Надія» (м. Ічня, Чернігівська обл.)

2 – місце

3.

Дует «Карамельки» (Дар’я Мировод, Анастасія Охрімчук) ( м. Прилуки, Чернігівська обл.)

2 – місце

4.

Ансамбль естрадного танцю «Канон» ( м. Прилуки, Чернігівська обл.)

3 – місце

5.

Ансамбль «Ритм» ( м. Прилуки, Чернігівська обл.)

3 – місце

Номінація „Хореографія” /естрадний танець/колектив/ (11-14 років)

1.

Хореографічний ансамбль «Забава» (с. Лука,

Полтавська обл.)

2 – місце

Номінація „Хореографія” /естрадний танець/колектив/ (15-18 років)

1.

Народний аматорський ансамбль танцю «Веселка»

(м. Заводське, Полтавська обл.)

1 – місце

2.

Клуб спортивного танцю «Акцент» ( м. Прилуки, Чернігівська обл.)

2 – місце

3.

Ансамбль естрадного танцю «Канон» ( м. Прилуки, Чернігівська обл.)

3 – місце

Номінація „Хореографія” /естрадний танець/колектив/ (від 19 років)

1.

Ігор Поваліхін, Галина Поваліхіна ( м. Прилуки, Чернігівська обл.)

1 – місце

Номінація „Оригінальний жанр” (змішана вікова категорія)

1.

Владислав Гольда ( м. Прилуки, Чернігівська обл.)

1 – місце

2.

Анна Куриленко ( м. Прилуки, Чернігівська обл.)

1 – місце

Номінація “Інструментальний жанр” /ансамбль/ (9-14 років)

1.

Дует піаністів у складі: Анастасія та Софія Петренко

( м. Прилуки, Чернігівська обл.)

1– місце

2.

Зведений ансамбль гітаристів (м. Чернігів)

2 – місце

3.

Тріо домристів: Єлизавета Кендзерська, Марина Галіч, Анастасія Широка ( м. Прилуки, Чернігівська обл.)

2 – місце

4.

Дует акордеоністів у складі: Андрій Мирошніченко, Богдан Косенко (смт. Ладан, Чернігівська обл.)

3– місце

5.

Ансамбль домристів (м. Чернігів)

3 – місце

Номінація “Інструментальний жанр” /ансамбль/ (15-18 років)

1.

Jazz Band (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

1– місце

2.

Дует баяністів у складі: Соловей Артем, Шевченко Богдан (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

3– місце

Номінація “Інструментальний жанр” /соло/ (8-10 років)

1.

Іван Петренко (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

1 – місце

2.

Роман Разон (м. Ніжин, Чернігівська обл.)

2 – місце

3.

Поліна Старицька (м. Чернігів)

2 – місце

4.

Катерина Побединська (м. Гомель, Республіка Білорусь)

2 – місце

5.

Вадим Глиняний (м. Ніжин, Чернігівська обл.)

3 – місце

6.

Діана Константінова (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

3 – місце

Номінація “Інструментальний жанр” /соло/ (11-14 років)

1.

Лілія Кійко (м. Пирятин, Полтавська обл.)

1 – місце

2.

Марія Панкіна (м. Лохвиця, Полтавська обл.)

1 – місце

3.

Ольга Заболотнікова (м. Гомель, Республіка Білорусь)

1 – місце

4.

Вероніка Антоненко (м. Чернігів)

2 – місце

5.

Таміла Нощенко (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

2 – місце

6.

Тетяна Дон (м. Ромни, Сумська обл.)

2 – місце

7.

Вікторія Галамага (м. Чернігів)

2 – місце

8.

Анастасія Сікалова (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

2 – місце

9.

Дмитро Сибір (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

2 – місце

10.

Катерина Потапенко (м. Чернігів)

2 – місце

11.

Микита Іллюшко (м. Чернігів)

3 – місце

12.

Валерія Клименкова (м. Барановичі, Республіка Білорусь)

3 – місце

13.

Анастасія Шеліхова (м. Ромни, Сумська обл.)

3 – місце

14.

Дмитро Бочко (смт. Ладан, Чернігівська обл.)

3 – місце

15.

Марина Галіч (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

3 – місце

Номінація “Інструментальний жанр” /соло/ (15-18 років)

1.

Кирило Гальчук (м. Бердичів, Житомирська обл.)

1 – місце

2.

Дмитро Муравка (м. Чернігів)

1 – місце

3.

Ігор Байрак (м. Заводське, Полтавська обл.)

2 – місце

4.

Владислав Пісоцький (м. Ніжин, Чернігівська обл.)

2 – місце

5.

Валерія Браславська (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

3 – місце

6.

Максим Коровай (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

3 – місце

Номінація “Образотворче мистецтво” ( 6-10 років)

1.

Софія Пупенко (м. Чернігів)

1– місце

2.

Роман Разон (м. Ніжин, Чернігівська обл.)

2– місце

3.

Владислав Разон (м. Ніжин, Чернігівська обл.)

2– місце

4.

Артур Ткач (м. Чернігів)

3– місце

Номінація “Образотворче мистецтво” ( 11-14 років)

1.

Аліна Кравчина (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

1– місце

2.

Олена Гребенюк (м. Чернігів)

2– місце

3.

Катерина Нестеренко (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

3– місце

Номінація “Образотворче мистецтво” ( 15-18 років)

1.

Анастасія Макаренко (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

1– місце

2.

Катерина Матченко (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

2– місце

3.

Євгенія Могила (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

3– місце

Номінація “Образотворче мистецтво” ( від 19 років)

1.

Ксенія Шугалій( м. Київ)

1– місце

2.

Анастасія Коцюбинська (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

2– місце

3.

Анастасія Волик (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

3– місце

Номінація “Декоративно-прикладне мистецтво” ( 6-10 років)

1.

Валерія Ровна (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

1– місце

2.

Дарина Чирва (м. Гребінка, Полтавська обл.)

2– місце

3.

Ярина Череп (с. Івківці, Чернігівська обл.)

3– місце

4.

Анастасія Авраменко (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

3– місце

Номінація “Декоративно-прикладне мистецтво” ( 11-14 років)

1.

Катерина Нестиренко (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

1– місце

2.

Євгенія Дронь (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

2– місце

3.

Аліна Заболотна (с. Малківка, Чернігівська обл.)

3– місце

4.

Роман Кущенко (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

3– місце

5.

Юлія Каліш (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

3– місце

Номінація “Декоративно-прикладне мистецтво” ( 15-18 років)

1.

Яна Яцько (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

1– місце

2.

Артем Алєксєєв (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

2– місце

3.

Ілля Візір (с. Заїзд, Чернігівська обл.)

3– місце

Номінація “Декоративно-прикладне мистецтво” ( від 19 років)

1.

Анна Балицька (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

1– місце

2.

Аліна Луцак (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

2– місце

3.

Марина Чередніченко (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

3– місце

4.

Сергій Ратинський (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

3– місце

5.

Ансастасія Коцюбинська (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

3– місце

Номінація “Мистецька надія“

/Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво/

1.

Анна Ломакіна (м. Чернігів)

1– місце

2.

Оксана Бистрова (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

2– місце

3.

Валерия Силенок (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

3– місце

4.

В’ячеслав Буркевич (м. Прилуки, Чернігівська обл.)

3– місце

 

Благодійна організація «Мистецькі барви» визначила володарів спеціальних нагород «За створення атмосфери незабутнього творчого свята»

 

      Спеціальні нагороди

 

Народний художній колектив хореографічний ансамбль “Кришталевий черевичок”

( м. Носівка, Чернігівська обл.)

«Золотий диск» від Благодійної організації «Мистецькі барви»

 

Ксенія Семак ( м. Гомель, Республіка Білорусь)

«Срібний диск» від Благодійної організації «Мистецькі барви»

 

Євген Полуян ( м. Чернігів)

«Бронзовий диск» від Благодійної організації «Мистецькі барви»

 

 

 

 

 

   

Володарями найвищих відзнак фестивалю Гран-прі стали найдостойніші учасники, що показали високий рівень виконавської майстерності.

 

ГРАН-ПРІ

 

 Єлизавета Саприко (м. Гомель, Республіка Білорусь)

ГРАН-ПРІ

( серед солістів)

 

 

Народний аматорський ансамбль танцю «Веселка» (м. Заводське, Полтавська обл.)

ГРАН-ПРІ

(серед колективів)

 

 

        

На гала-концерті переможці були нагороджені дипломами, подарунками та щирими оплесками глядачів

                

підготували: Мовчан К.В.

Балицька Г. О

Литвинчук Т.О

План Мистецькі барви - 2017
План Барви-2017

Фестиваль перенесено на 24-25 лютого 2017 р.

 

ПЛАН

проведення заходів XVI Міжнародного молодіжного фестивалю

пісні та танцю «Мистецькі барви – 2017»

 

Заходи

Час

Місце

24 лютого, п’ятниця

1.

Заїзд учасників фестивалю, реєстрація. Саундчек

до 11.30

МБК

2.

Відкриття виставки образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва учасників фестивалю

12.00

ЦТДЮ

3.

Відкриття фестивалю

12.30

МБК

4.

Номінація «Мистецька надія»

Номінація «Естрадний вокал»

/соло/ юніори, молодша вікова категорія

13.00-18.00

МБК

5.

Технічна перерва. Саундчек

17.30-18.30

 

6.

Номінація «Естрадний вокал»

/соло/ середня, старша вікова категорія

18.30-21.30

МБК

7.

Номінація «Рок-музика»

21.30

МБК

25 лютого, субота

1.

Номінація «Інструментальний жанр»

/колективи, окремі виконавці/ всі вікові категорії

10.00-14.00

ДМШ

Номінація «Хореографія»

/колективи, окремі виконавці/ всі вікові категорії

10.00-12.30

МБК

Номінація «Народний вокал»

/колективи, окремі виконавці/ всі вікові категорії

Номінація «Авторська пісня»

12.30-14.00

МБК

2.

Технічна перерва. Саундчек

14.00-15.00

 

3.

Номінація «Академічний вокал»

/соло, ансамблі/ всі вікові категорії

15.00-16.30

ДМШ

Номінація «Естрадний вокал» /ансамблі/ всі вікові категорії

15.00-16.30

МБК

4.

Технічна перерва. Саундчек

16.30-17.30

 

5.

Гала-концерт «Друзі фестивалю»

/нагородження, концертна програма за участю переможців/

18.00-20.30

МБК

 

Екскурсійна програма (за бажанням) з 10.00 до 15.00

1. Прилуцький краєзнавчий музей (1 год.)

2. Оглядова екскурсія по місту (1 год.)

3. Відвідування Густинського жіночого монастиря (2,5год.)

 

За довідками звертатися в оргкомітет фестивалю.

 

Мистецькі барви - 2017
Мистецькі Барви Summertime 2016

Положення фестивалю "Мистецькі Барви - 2017"

Консультации по вопросам проведения фестиваля можно получить по телефонам:
(050) 6682981; (066) 4218807; (050) 6849686; (050) 3130835; (093) 5682039

Заполнить заявку на участие на сайте

«Мистецькі барви» об’єднали Україну
Новости фестиваля

З 8 по 11 січня 2015 року у м.Прилуки відбувся XIV Міжнародний молодіжний фестиваль "Мистецькі барви" на сцені міського Будинку культури.

Цього року на фестиваль з'їхалися близько 400 учасників з різних куточків України та з Білорусі. Багато талановитої юні - з Чернігівської області, танцювальний колектив з Донецької та солісти з Білорусі. Двоє останніх говорили: «... нас відмовляли від поїздки, але ми наважилися - і не пожалкували, бо маємо теплий прийом і не побачили нічого такого, від чого нас застерігали». Свій талант демонструвала і дівчинка з Луганська, яка нині мешкає в Прилуках.

Як і в попередні роки фінансову підтримку фестивалю надав депутат Чернігівської обласної ради, почесний громадянин м. Прилуки, меценат-благодійник Анатолій Мирошниченко, який постійно опікується талановитою молоддю.

Фестиваль «Мистецькі барви - Summer time» закончил работу
Новости фестиваля

 

 

«Мистецькі барви - Summer time 2012»

С 27 по 31 августа 2012 г. в г. Алушта АР Крым проходил Международный фестиваль«Мистецькі барви - Summer time».

Фото с фестиваля Фото c фестиваля          Пресс-релиз фестиваля

План проведення фестивалю "Мистецькі барви - Summer time"
Новости фестиваля

Крокує фестиваль …
Крокує фестиваль …

З 3 по 6 січня 2012 р. у місті Прилуки пройшов ХІ Міжнародний молодіжний фестиваль «Мистецькі барви». На фестиваль зібралося близько семисот конкурсантів з 12 областей України, а також з Білорусії та Китаю.

Учасників фестивалю очолювало висококваліфіковане міжнародне журі з України, Білорусії та Сербії. А очолював це поважне представництво Заслужений діяч мистецтв України, завідувач кафедри хореографії Рівненського державного гуманітарного університету, кандидат педагогічних наук, професор Володимир Годовський.

Багато талановитої молоді отримало призові місця у різних жанрах відповідно до своєї вікової категорії. На гала-концерті переможці отримали дипломи та цінні подарунки від спонсорів.

Фестиваль «Мистецькі барви-2011» состоялся!
Новости фестиваля

C 3-го по 6-е февраля 2011 г. в Прилуках проходил X Международный молодежный фестиваль «Мистецькі барви-2011». На этот Х юбилейный Международный молодежный фестиваль собрались конкурсанты из 13-ти областей Украины, а также из Белоруссии, России, Польши, Армении и Китая. Фестиваль проходил при поддержке Прилукской районной государственной администрации и Министерства Украины по делам семьи, молодежи и спорта.

Вокальный квартет «Автограф», рук. Наталия Гончарук (г.Луцк). Гран-при фестиваля среди вокалистов

Вокальный квартет «Автограф», рук. Наталия Гончарук (г.Луцк). Гран-при фестиваля среди вокалистов

Хореографический коллектив «Журавка», рук. Сергей Галушко (г.Сарны, Ровненская обл.). Гран-при среди танцевальных коллективов

Хореографический коллектив «Журавка», рук. Сергей Галушко (г.Сарны, Ровненская обл.). Гран-при фестиваля среди танцевальных коллективов

Первый день фестиваля «Мистецькі барви-2011»
Новости фестиваля

Завершился первый день фестиваля «Мистецькі барви-2011». В этот день выступали исполнители всех возрастов в номинации «Народная песня» и свой первый тур прошли исполнители в возрастных категориях юниоров, младшей, средней и старшей в номинации «Эстрадная песня».

Первый день фестиваля «Мистецькі барви-2011»

Первый день фестиваля «Мистецькі барви-2011» Фото с первого дня фестиваля

X международный молодежный фестиваль «Мистецькі барви»
Новости фестиваля

3-6 февраля 2011 года состоится Х международный молодежный фестиваль «Мистецькі барви».
Приглашаем всех желающих посетить этот праздник музыки и танца!
Вас ждут гостеприимный город Прилуки, прекрасная сцена, творческая атмосфера, новые встречи и знакомства.
Прием заявок на участие в фестивале закончен.

Положения про фестиваль в формате doc Положения про фестиваль в формате doc 

Схема проезда на фестиваль Схема проезда к месту проведения фестиваля

Видео из видеоархива. Рекомендуем посмотреть!
видео Музыкальная школа : О Прилукской детской музыкальной школе.
Музыкальная школа
видео Юрій Матвійчук : Лауреат I-ї премії в номінації \"Естрадний вокал 18-35років\" X Міжнародного молодіжного фестивалю \"Мистецькі барви (Прилуки 2011)
Юрій Матвійчук
видео Театр хореографической миниатюры «Стиль» : Театр хореографической миниатюры «Стиль» (г.Санкт-Петербург). Первый конкурсный номер лауреата 1 премии в номинации «Современные танцы» Х Международного молодежного фестиваля «Мистецькі барви-2011».
Театр хореографической миниатюры «Стиль»
Перейти в видеоархив >>
Песня фестиваля «Мистецькі барви»




Панель входа
Имя:
Пароль:
Запомнить?


[ Забыл пароль ]
Мини-чат
Вы должны авторизироваться, чтобы добавить сообщение.

16/10/2013 20:08
RaisaPetuhina Можете задавать вопросы

47407
13/08/2013 14:27
Привет, у меня вопрос по фестивалю, есть тут кто? Smile

22
27/10/2012 23:35
maxon Договорились! Сделаем все на 300% Мы по-другому и не умеем Grin

23/10/2012 14:52
sazan Никита мы уже заждались вас. Вы должны реабилитироваться за два пропущенных последних фестиваля

22
18/10/2012 15:22
Мы едем! Ждете? Shock

09/04/2012 17:48
ArtVoice При желании можно приобрести диски наложенным платежом через компанию "Новая Почта"

134
02/04/2012 14:05
Добрый день уважаемые организаторы!! Скажите пожалуйста,будет ли выставлено видео конкурсанта Жежель Елены(1я премия,юниоры)?За ранее спасибо!!

30/03/2012 10:43
asdfgg Все фотографии выложены на сайте. Больше нету!))

141
13/02/2012 15:49
А можете побольше фоток выложить?

11/01/2012 13:04
elizaveta Скажу только одно - фестивальных номеров там не будет

Архив чата
Голосование
Как Вы узнали о фестивале?

Поиск в Интернете
Поиск в Интернете
21% [3 Голосов]

Газеты, журналы
Газеты, журналы
0% [0 Голосов]

Телевидение
Телевидение
0% [0 Голосов]

Радио
Радио
0% [0 Голосов]

Друзья рассказали
Друзья рассказали
64% [9 Голосов]

Случайно
Случайно
7% [1 Голос]

Сам не знаю как сюда попал
Сам не знаю как сюда попал
0% [0 Голосов]

Из группы "ВКонтакте"
Из группы "ВКонтакте"
7% [1 Голос]

Голосов: 14
Вы должны авторизироваться, чтобы голосовать.
Начат: 12/01/2011 20:04
Визиты к нам
Наша кнопка
Благодарим за размещение нашей кнопки или ссылки на Вашем сайте!


Дайте код!


Ваш код:
(кнопка | ссылка)